راهنمای سایت

انتخاب محصول

برای آشنایی با محصولات شرکت، در نوار بالا در صفحه اصلی سایت نشانگر ماوس را بر روی عنوان محصولات قرار دهید، مطابق شکل روبرو زیر شاخه های محصولات در زیر عنوان آن به نمایش در خواهد آمد.

محصولات در 5 زیر شاخه اصلی طبقه بندی می شود. در 4 بخش اول طبقه بندی بر اساس موارد استفاده و در بخش مارکت بر اساس نام تجاری و ویژگی های هر محصول انجام شده است.

با کلیک بر روی هر بخش به صفحه مربوط به همان بخش هدایت خواهید شد. در هر بخش توضیح کاملی در مورد رنگ مناسب همان بخش، در اختیار مشتریان محترم قرار گرفته است. در صفحه مارکت اطلاعات فنی و استانداردهای مربوط به هر محصول در دسترس است.

پس از انتخاب محصول مورد نظر چنانچه محل مورد نظر فضای داخلی باشد می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب رنگ در بخش مقالات در نوار بالای صفحه، شید مورد (شدت براقیت رنگ) نظر خود را انتخاب نمایید.

خدمات شرکت

چنانچه نشانگر را بر روی عنوان خدمات قرار دهید زیر شاخه ای شامل 4 گروه از پر کاربرد ترین خدمات شرکت مطابق شکل روبرو به نمایش در خواهد آمد که با کلیک بر روی هر عنوان، به صفحه ای منتقل خواهید شد که شما را به طور کامل و در حد یک متخصص حرفه ای با بخش مورد نظرتان آشنا خواهد نمود.

ولی چنانچه بر روی عنوان خدمات در نوار اصلی کلیک نمایید به صفحه مربوط به خدمات راهنمایی خواهید شد و لیست تمامی خدمات شرکت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این لیست موارد زیر زا شامل می شود:

 1. اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان
 2. اجرای انواع خط کشی و محوطه سازی                 
 3. اجرای انواع کف پوش های دو جزیی و تک جزیی
 4. اجرای رنگ آمیزی انواع فضاهای داخلی
 5. رنگ آمیزی تاسیسات صنعتی
 6. رنگ آمیزی پارکینگ های طبقاتی
 7. رنگ آمیزی و پوشش کاری خطوط لوله
 8.  پوشش کاری انواع استخرهای صنعتی و خانگی
 9. مشاوره در انتخاب پوشش مناسب
 10. زیر سازی ضد ترک بر روی سطوح حساس
 11. اجرای پوشش شفاف حفاظتی بر روی انواع سطوح

 پروژه ها

با قرار دادن نشانگر بر روی عنوان پروژه ها می توانید پروژه های انجام شده توسط شرکت را در 5 گروه اصلی مشاهده نمایید. در هر بخش توضیحاتی در مورد پروژه مورد نظر و تصاویری از آن موجود است.

 

ارتباط با شرکت

علاوه بر شماره تماس هایی که در بالای صفحه اصلی مشاهده می شود، می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما در نوار اصلی سایت از اطلاعات دقیق و کامل تماس با بخش ها و افراد مختلف مجموعه، آگاهی یابید.

جهت هرگونه سوال یا مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 مقالات

در بخش مقالات با محصولات انحصاری و بی رقیب شرکت که شامل الاستان، کاپروس و گالواکوت است آشنا خواهید شد. 

 

 

اطلاعات فنی و استانداردها

در این قسمت اطلاعات فنی بخشی از محصولات شرکت در اختیار مشتریان عزیز، به فرمت PDF قرار گرفته است. بدیهی است که اطلاعات فنی مربوط به سایر محصولات، مراحل آماده سازی و پیش نشر را سپری می کند که به زودی منتشر خواهد شد. 

 در انتهای صفحه اصلی کلید های میانبری برای دسترسی سریع به صفحات پر مخاطب قرار داده شده است.

لینک بازدید از کانال های شرکت در فضای مجازی نیز در همین بخش در دسترس است.

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر